Naylon Fermuarlar

Naylon Fermuarlar

Diş kısımları polyester ya da plastik malzeme kullanılarak yapılan naylon fermuar üretilmiş oldukları hammaddeye bağlı olarak kendi içerisinde polyester naylon fermuarlar ya da plastik naylon fermuarlar gibi isimlere ayrılır. Spiral fermuar olarak da bilinen bu parçalar özellikle kadın, çocuk ve bebek giyimde sıklıkla kullanılır. Kaliteli ve geniş ürün yelpazesine sahip olacak şekilde üretilen fermuarlarda farklı model seçenekleri mevcuttur. Bu tarz parçaları seçerken kullanılacağı yere göre karar vermek gerekir.

Diş genişliğine göre sınıflandırılan naylon fermuar modelleri farklı sektörlerde tercih edilir. Sektöre ve ürüne uygun fermuar sipariş ederken genel özellikleri, renk kartelası, diş kaplama şekilleri, kürsörler, bitirme şekilleri, şerit şekilleri gibi detaylara bakmak gerekir. Bu sayede her bir parça daha kullanışlı hale gelecektir. Kullanıcı memnuniyetini artırmak adına üretim aşamasında her zaman birinci sınıf malzemeler kullanılır ve tüm ürünler garantili olarak satışa sunulur. İhtiyaç duyulan miktara göre online olarak ya da telefon üzerinden firma ile iletişime geçilerek sipariş verilebilir.

Naylon Fermuar Özellikleri

Üretim kısmında minimum boyları dipli 7 cm olan naylon fermuar çeşitleri için üretilen diş renkleri tonaton şeklindedir. Standartlara uygun olarak üretilen fermuarlarda diş yüksekliği ve genişliği, açık ve kapalı şerit genişliği modele göre belirlenir. Her fermuar türünün özellikleri farklı olacaktır.

Naylon fermuarlar için bitirme şekilleri film üst stop ve eritme alt stop olarak sınıflandırılır. Kürsörlerde ise gizli otomatik kürsör, gizli otomatik klipsli kürsör, gizli otomatik kancalı kürsör şeklinde ayrım vardır. Renk kartelasını incelediğinizde ise plastik fermuar modelleri için sayısız renk seçeneği ile karşılaşabilirsiniz. Her giyim ürününün birebir rengine uyum sağlayan fermuar bulmanız bu sayede daha kolay olacaktır.

Naylon Fermuar Çeşitleri Nelerdir?

Naylon ya da diğer adı ile plastik fermuarlar kombi fermuar, separe fermuar ve dipli fermuar gibi alternatiflere sahiptir. Dipli fermuar türünde tek kürsörlü ve çift kürsörlü olmak üzere iki farklı tür mevcuttur. Tüm türler için toptan ve perakende fermuar satışı yapılır. En çok sipariş edilen fermuar türleri 0 tip naylon fermuar, tip 5, tip 7, tip 10 ve tip 11 olarak bilinir. Bu fermuarlar diş genişlik ölçülerine göre birbirinden ayrılırlar. Her bir model için daima kullanıcılara en uygun fiyat teklifleri yapılır. Online ya da doğrudan verilen ürün siparişlerinde ihtiyaca uygun, kaliteli ve güvenilir hizmet sunulur. Her siparişte temel amaç müşterilerin memnun olmasını sağlamaktır.

 Naylon Fermuar Çeşitleri